Juleantrekk til barn og baby
Når vi har valgt juleantrekk vi skal tilby dere så har vi gått for de mest "julete" kjolene vi kunne tenke oss, som samtidig er behagelig å ha på. Vi snakker røde kjoler, velur, hjerter, gull og glitter!
Til gutta har vi valgt pene bukser/overaller som er myke og behagelige (!), og litt morsomt innslag av vester og sløyfer.
Håper det faller i smak :)
Julepysj til barn og baby
Hos oss "bor" vi i julepysjen i romjulen! Det er ingen ting som er så koselig som lange morgener med kakao og julefilmer når det er kaldt ute.
Julepysjene vi har er fra Name it, og flere av de kommer til både baby og barn opp til 12 år.
Søskenmatch?
Julegenser til barn
Barna elsker å gå med julegenser i desember! Her har du antrekk til både nissefest og pepperkakebaking..
Nisselue til barn og baby
Den nissefesten i barnehagen kommer plutselig! Så nisseluen er det bare å sikre seg først som sist..
Basic tilbehør til juleantrekket
Ikke glem tilbehøret til juleantrekket. Vi har gjort det enklere for deg og samlet hvite strømpebukser, bodyer med krage og trøyer. Dette får du jo bruk for ellers også :)
Noen av våre julefavoritter